آیا تا به حال داخل کنسول خود را مشاهده کرده اید ؟ :: همه چی داریم

آیا تا به حال داخل کنسول خود را مشاهده کرده اید ؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

ابزار وبلاگ

codeتاپ ابزار

كد هاي زيبا سازي

ارسال لینک

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

حتما تا به حال با اشعه-X مواجه شده اید و از کاربری آن خبر دارید . گاهی ممکن است براساس شکستگی استخوان از این اشعه برای شناسایی و عکس برداری از نواحی آسیب دیده استفاده شود اما فکرش را میکردید روزی بتوانید با اشعه-X داخل کنسول خود را نیز مشاهده کنید ؟

بتازگی 3 جوان که باهم در شرکت کوچک  BRS Innovations کار می کنند بر روی استفاده از اشعه X در کنسول ها کار کرده اند تا ما بتوانیم محتویات داخل کنسول ها و وسائل نظیر آن را مشاهده کنیم . در ابتدا هزینه ساخت و توسعه این پروژه در Kickstarter جمع آوری شد و سرانجام این گروه کوچک از محصول نهایی خود رونمایی کرد . این محصول کاربری های مختلفی دارد اما مهمترین کارکرد آن مشاهده داخل کنسول است ! 

در ادامه می توانید اولین تصاویر منتشر شده از این محصول را مشاهده کنید :

خارج از خبر :

[Kickstarter چیست ؟ Kickstarter نام یک سایت جمع آوری کمک های مردمی است . سازندگان مستقل که حامی مالی ندارند معمولا برای جمع آوری هزینه تولید پروژه خود در Kickstarter تقاضا کمک مردمی می کنند . سازندگان مستقل در زمینه های مختلف مثل گیم ، موسیقی ، سینما و ... با اعلام کردن نام پروژه ، اهداف ، کارکرد ها و ... سعی می کنند علاقه مندانی را برای پروژه خود پیدا کنند و در این بین اگر کسی علاقه مند به ارسال کمک مالی برای سازندگان پروژه مذکور باشد مبلغی را برای سازندگان ارسال میکند . معمولا بسیاری از سازندگان مستقل که با مشکل بودجه تولید مواجه شده اند برای تکمیل مراحل ساخت و بدست هزینه تولید از طریق Kickstarter اقدام می کنند .

نویسنده : m.kh بازدید : 104 تاريخ : شنبه 30 فروردين 1393 ساعت: 16:35
برچسب‌ها : کنسول,بازی,

نظر سنجی

نظر شما درباره ی وبلاگ من چیست؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها