گرافیک نسخه نهایی The Division بهتر از نمایش های بازی خواهد بود :: همه چی داریم

گرافیک نسخه نهایی The Division بهتر از نمایش های بازی خواهد بود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

ابزار وبلاگ

codeتاپ ابزار

كد هاي زيبا سازي

ارسال لینک

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

استودیو Massive Games سازنده عنوان موردانتظار The Division بتازگی مصاحبه ای را با Metro داشته است و در این مصاحبه پیرامون موضوعات مختلف از جمله گرافیک بازی صحبت شده است . همچنین به گفته Massive Games در طراحی گیم پلی The Division از عناصر بازیهای RPG نیز بهره گرفته شده است و شما شاهد یک عنوان عمیق خواهید بود . در ابتدا پیرامون این موضوع گفته شده است :

" در حالی که در یک سو The Division یک عنوان شوتر سوم شخص و در سوی دیگر یک بازی Open World است ما از المان های عناوین RPG نیز برای طراحی بازی استفاده کرده ایم . این موضوع در زمینه هایی نظیر سیستم پیشرفت بیماری در شهر ، محتوای کوله پشتی در حین بازی ، سیستم مخصوص تبلت راهنمای همراه و ... اهمیت پیدا می کند و از همه مهمتر شما در بازی با اختیار خودتان و براساس نوع همکاری با سایر بازیکنان در بخش آنلاین می توانید مشخص کنید که بازی را بصورت open world بروید و یا بصورت خطی بروید . البته بازی به شکل خطی و آنطور که شما فکر می کنید نمی تواند باشد . در بازی شما نمی توانید مانند بازی Saints Row خود یک ماموریت را برای انجام دادن انتخاب کنید و هیچ داستانی خطی به شکل کلاسیک وجود ندارد و همه چیز ممکن است براساس عملکرد و نوع پیشبرد گیم پلی رقم بخورد . شما در نمایش های بازی تنها برخی عناصر پایه ای را مشاهده کردید و چیزهای بسیار بیشتری در نسخه نهایی وجود خواهد داشت "

در ادامه پیرامون گرافیک بازی و کیفیت نسخه نهایی در قیاس با نمایش های کنونی گفته شده است :

" در حال حاضر و پیش از عرضه بازی نمیتوان قاطعانه در مورد گرافیک صحبت کرد اما چیزی که شما در نمایش های بازی دیده اید تنها حداقل سطح جزئیات است و در نسخه نهایی کیفیتی به مراتب بهتر را مشاهده خواهید کرد . ما می خواهیم اطمینان کسب کنیم که نمایش های اولیه بازی از دید شما یک tech demo همراه با عناصر شوتر نیست و در نسخه نهایی نیز چنین کیفیتی را خواهید دید .  برخلاف تیم سازنده Watch Dogs و برخی توسعه دهندگان دیگر Massive Games هیچ مشکلی را در زمینه توسعه بازی بر روی کنسول های نسل هشتم نداشته است و نباید نگران تاخیر دوباره در عرضه بازی و کیفیت نسخه نهایی باشید زیرا همه چیز تحت کنترل است "

عنوان The Division در سال 2015 بر روی پلتفرم های Playstation 4 ، Xbox One و PC عرضه خواهد شد . لطفا دیدگاه خود پیرامون گرافیک و گیم پلی این بازی را برای ما به اشتراک بگذارید ...

منبع:pardisgame.net

نویسنده : m.kh بازدید : 164 تاريخ : سه شنبه 17 تير 1393 ساعت: 18:54

نظر سنجی

نظر شما درباره ی وبلاگ من چیست؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها